Сайт під ключ – це проект, який був розроблений в рамках одного digital-агентства з нуля: від ідеї до отримання перших клієнтів. Клієнт замовляє послугу, агентство виробляє весь необхідний комплекс робіт, а на виході замовник отримує повноцінний сайт та налаштовану рекламу.

Для тих, хто хотів би мати свій сайт, але не зовсім розуміє, що означає створення сайту під ключ, ми пропонуємо докладніше дізнатися про значення цього терміну.

сайт під ключ це

До поняття «сайту під ключ» можуть входити різні елементи. Деякі розробники пропонують мінімальний пакет: дизайн, верстка та програмування сайту, розміщення його на хостингу. Digital-агентства повного циклу, такі як “Atriples”, надають клієнтам набагато більший спектр послуг – від концепції та структури сайту до комплексного маркетингу та підтримки проекту.

Бізнес клієнтів є унікальним і завжди відрізняється, тому залежно від цілей бізнесу розробляється своя унікальна стратегія для кожного бренду.

Для початку слід визначити бізнес-задачі, а потім тип сайту, необхідний замовнику: інтернет-магазин, корпоративний сайт, персональна сторінка/портфоліо, онлайн-візитка та ін.

розробка сайтів під ключ що це

Розробка сайту під ключ – що це означає для замовника?

Digital-агентство «Atriples» пропонує повний комплекс послуг: вивчення ринку та конкурентів, складання структури сайту, написання контенту, дизайн, верстка макету, інтеграція з CMS, настроювання контекстної реклами, SEO-оптимізація, підтримка проекту після запуску.

Ми беремо на себе всі етапи проекту, контролюємо їх у рамках нашої команди, несемо відповідальність за результат у цілому. Клієнт проходить з нами по всіх кроках, повноцінно бере участь на всіх етапах роботи, дає зворотний зв’язок.

Завдяки тісній взаємодії digital-агентства та авторитетного у своїй ніші замовника народжується новий проект.

Які етапи входять у поняття “сайт під ключ”?

Трохи розповімо про сам процес роботи та співпраці агентства з клієнтом. Створення сайтів під ключ відбувається у кілька етапів.

1. Занурення у бізнес клієнта, постановка задачі

Вивчається ніша, у якій працює замовник. Виявляються його основні конкуренти, їх сильні та слабкі сторони, канали залучення відвідувачів. Виділяється цільова аудиторія майбутнього сайту, складається план подальших дій для спеціалістів команди (копірайтера, маркетолога).

2. Створення структури сайту, написання текстів

як зробити сайт під ключ

На основі зробленого аналізу та специфіки бізнесу клієнта формується структура сайту (список розділів). Під кожну сторінку сайту розробляється прототип – модель майбутнього сайту у вигляді умовних блоків. На основі прототипу копірайтер пише контент для всіх його секцій та передає його на етап дизайну (після затвердження клієнтом).

3. Дизайн сайту та його елементів

розробка дизайну під ключ

Зовнішній вигляд сайту – один із ключових компонентів успішного проекту. Дизайн повинен відповідати цільовій аудиторії та робити ваш особистий бренд впізнаваним. Під час розробки сайту під ключ дизайнер працює з готовим текстовим прототипом. Спочатку розробляється дизайн головної сторінки та затверджується стилістика всього сайту. Потім дизайнер робить макети решти сторінок.

4. Верстка сайту, інтеграція з CMS

що означає створення сайту під ключ

Після створення макетів дизайнером до роботи долучається верстальник. Він “перетворює” макети на робочий сайт та адаптує його відображення під усі пристрої (від мобільного телефону до ПК).

На основі готової верстки проводиться інтеграція сайту із системою управління контентом (CMS WordPress). Тепер клієнт зможе самостійно працювати з сайтом без допомоги програміста – змінювати будь-яку інформацію на сайті, додавати сторінки, писати статті.

5. Тестування сайту, SEO-оптимізація сторінок

оптимізація сайту під ключ

Перевіряється, чи коректно працює сайт на різних пристроях і в різних браузерах, швидкість його завантаження, всі технічні аспекти. Розробка під ключ передбачає також проведення внутрішньої SEO-оптимізації сайту, заповнення спеціальних мета-тегів, підготовку його до відкриття для пошукових систем.

6. Наповнення ресурсу контентом, відстеження результативності

Як зробити сайт під ключ таким чином, щоб він з’являвся в органічному пошуку? Потрібно системно додавати на сайт корисний контент для цільової аудиторії, пропонувати актуальні статті щодо тематики бізнесу. Для цього проект супроводжує копірайтер.

На веб-сайті встановлюється Google-аналітика, яка дає вам уявлення про показники ефективності різних рекламних каналів.

7. Запуск реклами для збільшення трафіку

розробка сайтів та реклама під ключ

Окрім отримання відвідувачів з органіки, налаштовується платна реклама Google. Вона дозволить отримувати лише цільових відвідувачів за потрібними ключовими словами та фразами (перших клієнтів можна побачити відразу після запуску реклами).

Виходячи із завдань та бюджету клієнта, для більшого охоплення аудиторії запускається таргетована реклама в соцмережах (Facebook, Instagram, LinkedIn).

8. Супровід сайту, підтримка проекту

Розробка сайтів під ключ передбачає довгострокову співпрацю клієнта з агентством. За кожним замовником закріплюється проект-менеджер, який координує подальшу роботу щодо проекту (тех. обслуговування сайту, ведення рекламних кампаній, написання статей у блог).

Проводиться підтримка сайту: технічне оновлення CMS та її модулів, захист від вірусів, моніторинг роботи хостингу/домена. За бажанням замовника, на сайт можуть додаватись нові сторінки, товари, послуги, статті (контент-менеджмент).

Ось ми й розглянули, що це таке – створення сайту під ключ. Сподіваємося, що тепер етапи роботи над сайтом стали більш зрозумілими для вас.

створення сайту під ключ ціна

Яка вартість створення сайту під ключ?

SEO-просування, налаштування контекстної реклами, послуги фотографа, smm-фахівця, дизайнера, копірайтера – все це може входити у вартість створення сайту під ключ, а може оплачуватися окремо. Це залежить від кількості фахівців у команді конкретного digital-агентства.

Створення сайту під ключ і ціна цієї роботи завжди прораховується для кожного клієнта індивідуально. Вона залежить від рівня складності проекту, набору функцій сайту та кількості спеціалістів, які врешті-решт будуть задіяні в роботі.

Що потрібно зробити, щоб скористатися нашими послугами із створення сайту під ключ? Зв’язатися з нами, озвучити свої побажання, описати завдання, терміни, бюджет та отримати відмінний результат. Пам’ятайте, що стосунки з digital-агентством зазвичай тривають стільки ж, скільки існує ваш бізнес, тому вибирайте фахівців обдумано.

Ви можете бути впевнені, що отримаєте чіткий план етапів проекту, а також весь комплекс обумовлених послуг у рамках роботи з digital-агентством «Atriples».

Розробка сайтів під ключ – це наш профіль! Просто поверніть цей «ключ» та почніть успішну бізнес-подорож із новим функціональним сайтом.

Потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами, озвучте свої побажання, опишіть задачу, терміни, бюджет – отримайте оцінку Вашого проекту від digital-агенції «Atriples»!

Залишити заявку

Додати коментар